Способи фіксації внутрішніх плечових пасків автокрісла

Найпоширеніший спосіб фіксації плечових пасків в автокріслах це перестановка пасків разом з підголівником. Мається на увазі, що при піднятті або опусканні підголівника, паралельно піднімаються і опускаються плечові паски. В такому випадку, що більше рівнів регулювання підголівника, тим точніше ви зможете відрегулювати як сам підголівник, так і внутрішні паски.

Інший варіант фіксації внутрішніх плечових пасків автокрісла це коли ремені регулюються незалежно від підголівника. Технологія Infinite Slide Harness™ дозволяє зафіксувати плечові паски в будь-якому положенні за висотою. Таким чином, ви можете підібрати максимально відповідну точку фіксації внутрішніх плечових пасків автокрісла.

Є крісла, в яких внутрішні паски переставляються за висотою в спеціальні отвори окремо від підголівника. Це теж досить зручно - підголівник і ремені регулюються за висотою окремо, і у батьків є можливість максимально підлаштувати все під фігуру малюка.

Обираючи будь-який з цих способів фіксації пасків, дотримуйтесь головного правила. При установці автокрісла "спиною вперед" точка фіксації внутрішніх плечових пасків автокрісла повинна знаходитися нижче плечиків дитини. Коли ви переставляєте крісло "обличчям вперед", плечові паски потрібно фіксувати трохи вище плечей малюка.