Кожен знає, яке це неймовірне задоволення дарувати подарунки, бачити сплеск радості та щастя на обличчях рідних і близьких нам людей!!!

Проте, кожного разу, коли ми зіштовхуємося з вибором подарунка, перед нами постає одне й те ж питання: що подарувати? Адже для того, щоби подарунок приніс справжню радість, він має бути влучним, бажаним, приємним, корисним, відповідати смакам та вподобанням того, для кого він призначений. Але погодьтеся, ідеальний подарунок той, котрий ми самі для себе обрали.

Особливо важливо зробити саме потрібний подарунок малюкові, який щойно народився. Бо ж батьки повинні стільки усього нового придбати. Можливо щось залишилося від старших братиків-сестричок, щось подарує бабуся, щось тітка, щось сусідка... і як розібратися в цьому морі подарунків та ще й не подарувати те, що уже є?
Дайте можливість вашим друзям та рідним обрати свій ідеальний подарунок. А ми з радістю вам у цьому допоможемо. Наша команда підготувала для вас класнючу пропозицію. Ви можете придбати подарунковий сертифікат на будь-яку задану вами суму. Це особливо зручно, коли ви хочете зробити подарунок від компанії друзів чи колег. Вам не потрібно підлаштовуватися під вартість певного товару чи шукати подарунок на конкретний обсяг коштів. Ми впишемо в подарунковий сертифікат ту суму, яку ви нам скажете, вона може бути абосолютно будь-яка, навіть не "кругла")))) Та у випадку, коли вам точно відомо про бажаний подарунок, але він наразі відсутній у магазинах, а дарувати потрібно вже - подарунковий сертифікат також вирішить це питання. Адже він не має обмежень за терміном дії. 

Як це працює?

Для того, щоб оформити подарунковий сертифікат вам необхідно зробити лише пару кроків. Після того, як ви визначилися з сумою, яку хочете подарувати, потрібно:

  1. Зв'язатися з нашим консультантом (онлайн на сайті, через соц мережі, телефоном, або залишити запит на дзвінок і ми самі вам зателефонуємо).
  2. Перерахувати кошти за реквізитами, які вам повідомить наш консультант.
  3. Отриманий електронний сертифікат з кодом на знижку переслати тому, кому ви хочете зробити подарунок. Ми надішлемо електронний подарунковий сертифікат на вашу електронну пошту або через будь-який зручний для вас месенджер.

За вашим бажанням ми можемо на бланку сертифікату вказати або не вказувати його суму. Навіть, якщо в сертифікаті сума не вказана, її можна буде побачити вже у кошику, вписавши код.

Подарунковий сертифікат не має терміну дії, тому власник зможе його використати тоді, коли з'явиться у цьому потреба або на складі з'явиться потрібний товар.

Подарунковий сертифікат розповсюджується на акційний товар та сумується з іншими знижками.

Якщо ви втратили сертифікат, ми відновимо його, потрібно тільки повідомити дані особи, від чийого імені його було оформлено.