Самовивіз (недоступний під час військового стану)

 

До відділення «Нова пошта» і адресна доставка кур'єром «Нова пошта»

Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні.
Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта» (https://novaposhta.ua/)

Важливо!

 • Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або пошкодженого товару, необхідно скласти відповідний акт. Якщо упаковка пошкоджена або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.
 • Адресна доставка здійснюється кур'єрами крмпанії "Нова Пошта". Відповідно до правил обслуговування компанії "Нова Пошта" кур'єр здійснює доставку до під'їзду без підйому на поверх, без заносу до помешкання.

Читайте також про умови отримання відправлень (https://novaposhta.ua/).

 

Доставка в Польщу

Можлива доставка товарів з нашого інтернет-магазину в Польщу. Вартість доставки залежить від міста та габаритного розміру товару. За доставку сплачує покупець при отриманні товару, вартість узгоджується окремо з покупцем. Покупець може самостійно отримати товар від перевізника в наступних містах: Познань (Poznań), Лодзь (Łódź), Варшава (Warszawa), Олава (Oława), Єльч (Jelcz), Вроцлав (Wrocław), Ополе (Opole), Глівице (Gliwice), Катовіце (Katowice), Краків (Kraków).

Також можлива відправка поштовим оператором InPost з міста Вроцлав (Wrocław) до будь-якого міста на території Польщі.

 

Способи оплати

 • Шляхом виставлення інвойсу на e-mail через LiqPay 

Якщо з якихось причин ви не можете оплатити своє замовлення на нашому сайті, ми можемо надіслати вам на електронну скриньку рахунок для оплати через систему LiqPay.

 • Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в будь-якому відділенні Нової пошти і в нашій точці самовивозу.
Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 • Visa і MasterCard

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard без комісії.
Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
- під час оформлення замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата банківською картою». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

 • «Оплата частинами» від Приватбанку!

Це найпростіший та найшвидший спосіб кредитування. Все що вам потрібно для оформлення «Оплати частинами» це активна кредитна карта Приватбанку («Універсальна» або «Gold»), а також елітні карти для VIP-клієнтів (Platinum, World Black Edition, World Elite, Visa Infinite). В момент оформлення замовлення на сайті з Вашого кредитного ліміту картки списується тільки перший платіж, всі наступні — тим же числом в наступних місяцях до повного погашення суми товару. 

 •    monobank | Universal Bank

Легко і зручно. Все що вам потрібно для оформлення «Оплати частинами» це наявність активної картки Монобанку з кредитним лімітом не меншим від розміру покупки. В момент оформлення замовлення на сайті з Вашого кредитного ліміту картки списується тільки перший платіж, всі наступні — тим же числом в наступних місяцях до повного погашення суми товару.

Надавач послуг:

АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» ліцензія НБУ No92 від 10.10.2011, номер у держреєстрі банків No 226.

Інформація про істотні характеристики продукту та попередження розміщені на сайті продукту chast.monobank.ua

Характеристики продукту:

 • Мінімальна сума розстрочки: 1 грн
 • Максимальна сума розстрочки: 400 000 грн
 • Реальна річна процентна ставка: 0,000001%
 • Доступний строк, платежів: 3 
 • Порядок погашення: щомісячні платежі рівними частинами
 • Перший платіж у момент оформлення покупки.