0
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Іграшки Fehn

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дитячі іграшки бренду Fehn

Німецька компанія Fehn GmbH & Co KG займається виробництвом дитячих іграшок понад 70 років. Це сімейний бізнес, який передається вже через три покоління. Саме тому власники ставляться до нього з особливою любов'ю та ніжністю. Тому їм вдалося зібрати навколо себе команду однодумців, котрі надзвичайно переймаються якістю своєї продукції, репутацією бренду, як серед замовників, так і серед кінцевих споживачів.

Оскільки користувачами товарів торгової марки Fehn є діти, колектив підприємства беперервно "тримає руку на пульсі" новітніх досліджень, що стосуються розвитку дітей, задоволення їх потреб, а також заохочення малечі до гри. Дизайнери іграшок постійно займаються розробкою нових інноваційних продуктів, що сприяють розвитку дрібної моторики, а також тактильних, зорових і слухових здібностей малюків. Безпека та якість – основні пріоритети компанії Fehn GmbH & Co KG. Всі іграшки проходять випробування у провідних незалежних інститутах та перевіряються на безпеку та відсутність шкідливих речовин. Завдяки цьому батьки можуть бути впевнені в тому, що купують для своєї дитини тільки найкраще.

Що стосується навчального аспекту - він закладений в основу кожної розробки Fehn . Дуже важливо, щоб іграшка була не тільки цікавою, а й корисною, щоб допомогала дитині розвиватися, стимулювала роботу органів чуття у привабливій ігровій формі завдяки інтуїтивним ігровим функціям. Широкий спектр  контрастних елементів і матеріалів іграшок Fehn забезпечують яскраві візуальні та тактильні  відчуття. Немовлята та діти молодшого віку від народження до вісімнадцяти місяців  можуть використовувати іграшки Fehn, щоб навчатися, відкривати для себе та, в буквальному розумінні, охоплювати все нове в ігровій формі.

Вгору
,