Вагітні жінки особливі.

Тому вони заслуговують на особливе ставлення до них. Наша команда пропонує особливі умови придбання товарів для вагітних мам.

Згідно норм законодавства у сфері захисту прав споживачів існує термін, протягом якого покупець може повернути або обміняти придбаний товар без втрати його вартості та за умови дотримання певних правил. Як то: збереження цілісності упаковки, збереження цілісності самого товару, його вигляду та справності.

Нам відомо, що настрій у вагітних матусь мінливий. Сьогодні їм може подобатися рожевий колір, а затра блакитний. Чи навпаки))) Ми дбаємо про ваш спокій. А щоб ви не турбувалися, що придбаний товар до народження малюка вам розподобається після пологів, ми продовжили термін обміну та повернення. Відтепер, вагітні мами можуть повернути або обміняти товар протягом 14 днів після пологів!!! незалежно від самої дати придбання.

Умови обміну та повернення:

1. Наявність чеку або іншого документа, який підтверджує оплату товару.

2. Надання копії або сканкопії свідоцтва про народження малюка.

3. Збереження цілісності і неушкодженості упаковки.

4. Збереження цілісності, неушкодженості та первинного вигляду товару.

5. Збереження справності товару та всіх його функцій.

6. Оплата доставки замовлених товарів до Покупця здійснюється згідно правил магазину www.evenflo.com.ua.

7. Оплата доставки при поверненні (обміні) товару здійснюється за рахунок Покупця.

8. Повернення коштів Покупцю здійснюється протягом 1-го робочого дня з дати отримання товару Продавцем (якщо Покупець та Продавець не домовилися про інше) та після проведення внутрішньої експертизи на відповідність товару пунктам 3, 4, 5 цих Умов.

Дія акції розповсюджується на наступні розділи: