Наш магазин досить часто використовує в описі характеристик товару фразу: "Для виготовлення пластикових деталей використовується тільки первинний пластик". Давайте більш детально розберемося, що вона означає. Зміст цієї фрази полягає в наступному: всі пластикові деталі виробів відливаються з якісного пластику, який не був раніше у використанні та не є переробленим.

Чому ми акцентуємо на цьому увагу?
Тому що тільки первинний якісно відлитий пластик має властивість деформуватися внаслідок ударів та не розкришуватися на часточки.

Саме тому всі автокрісла Evenflo, абсолютно кожна одиниця, перед упаковкою скануюються за допомогою найновітнішого обладнання для перевірки відсутності сколів та тріщин в корпусі.

Така характеристика є виключно важливою для автокрісел. У випадку удару корпус автокрісла не повинен розколюватися на частини, так як усім відомо, що шматки відколотого пластику мають гострі кути. Це в свою чергу може завдати серйозної травми дитині.

Ви повинні бути впевненими в тому, що в екстренній ситуації автокрісло захистить вашу дитину і не створить додаткової небезпеки. Безпека понад усе.