Про компанію evenflo

conact

Історія компанії evenflo

Протягом майже століття, Evenflo є світовим лідером в області розробки інноваційних та якісних продуктів для дітей:

  • Все почалося в далекому 1920 році з заснування Pyramid Rubber Company в м Равенні, штат Огайо. Якість продукції evenflo настільки сподобалося мамам, що було прийнято рішення відкрити другий завод в м Равенні в 1940 р Успішні роки роботи і численні інновації в продукції дозволили Evenflo зберегти за собою лідерство.
  • З 1989 по 1993 рр. Evenflo отримує додаткові виробничі потужності: в 1989 куплена фабрика в м Тіхуані поруч з кордоном США і Мексики; в 1990 р - фабрика в м Джаспер, штат Алабама. У лютому 1993 р Evenflo почала будівництво ще одного заводу, цього разу в м Кантон, штат Джорджія. Завод в Джорджії до цього часу виробляє продукцію для годування немовлят.
  • З 1996 до 2014 року, Evenflo Company, Inc. належить кільком різним приватним інвестиційним компаніям, включаючи Kohlberg Kravis Roberts & Co., Spalding, Gerry Baby Products Company (підрозділ Huffy Corporation), Harvest Partners і Weston Presidio.
  • Починаючи з 2012 року Evenflo Company, Inc. продало напрямки по товра для вигодовування немовлят, щоб забезпечити підвищену увагу основній групі товарів, таких як автомобільні крісла, коляски, стільчики для годування і т.д.

Cьогодні

На даний момент Evenflo Company, Inc. є одним з найбільших виробників дитячої продукції на території США. Бренд Evenflo відомий приблизно 97% батьків, а товарна група охоплює майже весь необхідний сегмент від народження до школи. Компанія вкладає значні інвестиції в модернізацію виробництва. Так, фабрика в м Пікуа, штат Огайо, з виробництва дитячих автомобільних крісел відповідає всім сучасним нормам і вимогам. Новітнє обладнання власної випробувальної лабораторії в м Пікуа тестує свою продукцію на відповідність прийнятим нормам активної і пасивної безпеки: краш-тест автокрісел, оцінка горючості використовуваних матеріалів, якості компонентів виробів, стійкості до прання та ін. Всі товари Evenflo є безпечними, сучасними і високоякісними. Продукція компанії Evenflo отримала визнання більше ніж в 50 країнах світу.